تالار گفتگوي ام الكتاب - عضويت

ثبت نام شما در انجمن “تالار گفتگوي ام الكتاب” به منزله پذيرش تمام قوانين ذكر شده مي باشد و با خاطيان مطابق قوانين برخورد خواهد شد:

قوانين بنيادي:

در انتخاب نام کاربر دقت لازم داشته باشيد و نام كاربري با حروف لاتين (انگليسي) انتخاب کنید. در صورت استفاده از نام هاي کاربري رکيک وزشت و همچنين ضد ايراني، کاربر بدون اطلاع اخراج خواهد شد.
رعايت ادب و احترام در برابر ديگر کاربران براي فعاليت  الزاميست. در صورت مشاهده هرگونه بي احترامي, با کاربر فوق برخورد خواهد شد.
استفاده از متون يا تصاوير رکيک و ناشايست که با عرف جامعه ي ايراني و شرع مقدس اسلام در تناقض باشد تحت هر عنوان غير مجاز است.
ممكن است مديران اين انجمن قوانين ديگري نيز تعريف كرده باشند ، براي اطلاع از اين قوانين اینجا را کلیک کنید.

قوانين ارسال پست:

زبان رسمي اين انجمن فارسي است، لذا از نوشتن با رسم الخط هاي ديگر جز فارسي جدا خود داري نماييد.
قبل از طرح هرگونه سوال, با استفاده از Search از اينکه سوال مورد نظر شما قبلا مطرح نشده باشد اطمينان حاصل فرمائيد. با کاربراني که سوالات تکراري مطرح کنند برخورد خواهد شد.
براي هر موضوع تخصصي يک بخش در نظر گرفته شده است. هنگام باز کردن تاپيک جديد دقت لازم را براي مرتبط بودن موضوع تاپيک با بخش مربوطه به کار گيريد.
هنگام ارسال موضوع جديد از عنوان مناسب و مرتبط با موضوع تاپيک استفاده کنيد. از انتخاب عناويني مانند "يکي کمک کنه"،"مشكل"،"درخواست راهنمايي" و ... خودداري کنيد.

ساير موضوعات:

کاربران ميتوانند از پيغام خصوصي براي ارتباط با يکديگر استفاده نمايند اما با توجه به اينکه مدیر فروم اجازه دسترسي و نظارت بر اين حق شخصي کاربران را ندارد هيچگونه مسوليتي در قبال پيغام ها را بر عهده نخواهد داشت.
توجه: در صورت مشخص شدن مسئله اي در پيغام هاي خصوصي که موجب ناراحتي يک کاربر شود با  خاطي برخورد خواهد شد.
در صورت داشتن هر گونه مشکل با مدیر فروم تماس داشته باشید: meybuse @ gmail . com


 
cron